Strona głównatechnologiaLeagoo KIICAA S8, czyli drugi już telefon podobny do Galaxy S8

Leagoo KIICAA S8, czyli drugi już telefon podobny do Galaxy S8

AUTOR

Kategorie

Jedna kopia Galaxy S8 jednego dnia to za mało? Proszę bardzo, oto kolejny smartfon z wyświetlaczem o współczynniku proporcji 18:9. Poprzednim był Bluboo S8 (zupełnie przypadkowa nazwa), a teraz możemy zobaczyć Leagoo KIICAA S8. Jest to urządzenie z wyjątkowym wyświetlaczem, a co za tym idzie również wyjątkowym wyglądem, które będzie dostępne w przystępnej cenie.

KIICAA S8 będzie miał 5.72-calowy wyświetlacz o rozdzielczością 1440 x 720 z zaokrąglonymi rogami. Dostępne będą dwie dodatkowe wersje – KIICAA S8 Lite i KIICAA S8 Premium. Ten drugi model będzie większy i przekątna jego wyświetlacza wyniesie 5.9 cala. Każda z nich ma być napędzana przez chipset MT6763 od MediaTek. Jest to ośmiordzeniowy procesor o maksymalnym taktowaniu zegara 2.0 GHz. Składa się z składa się z 8 rdzeni Cortex-A53 połączonych z GPU Mali G71 MP2. Dostępne mają być dwa warianty z 4 GB RAM i pojemnością 64 GB oraz 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej.

Leagoo KIICAA S8 nie posiada również przednich fizycznych przycisków, a skaner linii papilarnych znajduje się z tyłu, tuż pod podwójnym aparatem. Model ten powinien kosztować poniżej 300 dolarów i pojawi się na rynku w ciągu dwóch najbliższych miesięcy.

Źródło: GizmoChina

Author

Udostępnij