Strona głównatechnologiaLeagoo oficjalnym partnerem klubu Tottenham Hotspur

Leagoo oficjalnym partnerem klubu Tottenham Hotspur

AUTOR

Kategorie

Na dobrą sprawę na międzynarodowym rynku liczy się tylko kilku graczy wśród producentów smartfonów. Na sile jednak zyskują coraz więcej chińskie marki, które wkraczają na rynek europejski i amerykański. Stosują one ciekawe ruchy marketingowe jak sponsorowanie Mistrzostw Świata w piłce nożnej czy też drużyn klubowych. Oppo jest już partnerem FC Barcelony, a teraz Leagoo staje się oficjalnym sponsorem angielskiej drużyny Tottenham Hotspur.

Obie strony podpisały 5-letnią umowę i w tym czasie Leagoo będzie wspierać drużynę w zamian za umieszczanie reklam w przeróżnych miejscach. Tym samym mogliśmy już zobaczyć logo marki Leagoo na bandach wokół płyty boiska podczas meczu Spurs-Chelsea na stadionie Wembley, który był rozgrywany w ramach Premier League. Chińczycy sprzedają sprzedaje również figurki niektórych piłkarzy oraz z dumą prezentuje klubowy herb w swoich materiałach.

Z tej okazji powstała również specjalna wersja telefonu Leagoo T5. Limitowana edycja Leagoo T5, ale zapewne wkrótce pojawi się więcej informacji na temat jego dostępności.

Author

Udostępnij