Strona głównatechnologiaLeagoo T5c, czyli więcej niż możemy wymagać od telefonu za niecałe 500...

Leagoo T5c, czyli więcej niż możemy wymagać od telefonu za niecałe 500 złotych

AUTOR

Kategorie

Każdy tegoroczny producent podniósł ceny swoich flagowych smartfonów i to w znaczący sposób. Mocno po kieszeni dostaną wszyscy zainteresowani zakupem iPhone 8, iPhone X czy tez Galaxy S8 lub LG G6. Wspomniane smartfony kosztują fortunę jak na polskie realia, a najdroższy jest iPhone X w wersji 256 GB, który dostaniem za “niecałe” 6 tysięcy złotych. Jednak wielu z nas woli wybrać jakość, aby później nie mieć problemów z urządzeniem, które będzie nam służyć przez kilka lub kilkanaście miesięcy. Jest to słuszne i logiczne, ale też nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić.

Jest też grupa producentów, szczególnie chińskich, którzy oferują smartfony w przystępnej cenie i oferujące popularne funkcje, atrakcyjny wygląd i odpowiedni sprzęt. W tym kierunku zdaje się podążać firma Leagoo, która wypuszcza właśnie na rynek model T5c, który oferuje jedną z najlepszych jakości w stosunku do ceny.

Leagoo T5c posiada nietuzinkową konstrukcję i wygląd. Z przodu znajdziemy 5.5-calowy wyświetlacz Sharp FHD IPS o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli. Wewnątrz pracuje chipset o nazwie SC9853i, który został wyprodukowany przez firmę Spreadtrum. Może nie mówi to zbyt wiele, ale jest to układ zbudowany na 14 nm platformie Intela. Ma ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości 1,8 GHz wraz z 64-bitową architekturą Intel Airmont. Działa we współpracy z 3 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna wynosi 32 GB. Pojemność baterii Leagoo T5C wynosi 3000 mAh. Nie zapominajmy o skanerze linii papilarnych.

Z tyłu znajduje się podwójny aparat z czego jeden 13-megapikselowy od Samsunga oraz wspomagający 2 MP, służący do do pomiaru głębi. Dostępny jest również tryb portretowy, gdzie tło za obiektem naszej fotografii jest rozmyty.

Teraz czas na największą atrakcję T5c, a jest nim niewątpliwie cena. Wynosi ona zaledwie $129.99, a więc przy obecnym kursie niecałe 470 złotych. Nie liczymy tu oczywiście możliwych podatków oraz kosztów wysyłki. Leagoo planuje rozpocząć wysyłkę urządzeń 5 grudnia, a już teraz można zapisać się i mieć szansę na zakup modelu T5c za $1,99. Leagoo T5c https://www.youtube.com/watch?v=6QVGih4OYrc

Author

Udostępnij