Strona głównatechnologiaLeEco Le2 pierwszym smartfonem bez gniazda słuchawkowego 3.5 mm?

LeEco Le2 pierwszym smartfonem bez gniazda słuchawkowego 3.5 mm?

AUTOR

Kategorie

LeEco (LeTV) 2o kwietnia zaprezentuje nam oficjalnie Le 2, czyli tegorocznego flagowca spod własnych skrzydeł. Dzięki licznym przeciekom, wiemy, że będzie to jeden z bardziej interesujących telefonów, które pojawią się na rynku. Co więcej, może to być smartfon zwiastujący małą rewolucję patrząc na ostatni zwiastun.

Nowa zapowiedź od samego CEO, Jia Yueting’a wskazuje, że w Le 2 nie będzie tradycyjnego gniazda słuchawkowego 3.5 mm. Być może LeEco zastosuje zestaw słuchawkowy podłączany do portu USB typu C, które również widzimy na grafice.

W zwiastunie widnieje też napis wskazujący właśnie na taki zabieg: “USB Type-C Era, How To Open Up A New Generation Of Audio Revolution?”. Oprócz tego prezes dodał, że nadszedł czas na pozbycie się “czegoś”.

Wiele mówi się, że w tegorocznej generacji iPhone’ów również nie będzie miejsca na gniazdo słuchawkowe 3.5 mm. Tak więc wydaje się, że tym razem to nie Apple zdecyduje się na odważny krok jako pierwsze.

Wczoraj do sieci trafiły też rzekome zdjęcia LeEco Le 2, które przedstawiały smartfon właśnie bez wspomnianego gniazda. Pozostałe informacje o tym telefonie znajdziecie we wcześniejszych wpisach na stronie.

Author

Udostępnij