Strona głównatechnologiaLG V34 to kompaktowa, wodoodporna wersja LG V20, której łatwo nie dostaniesz

LG V34 to kompaktowa, wodoodporna wersja LG V20, której łatwo nie dostaniesz

AUTOR

Kategorie

We wrześniu LG zaprezentowało swój najnowszy flagowy telefon, którym był model V20 z dużym 5.7-calowym wyświetlaczem. Nie wszyscy jednak lubią tak duże urządzenia i dla takich osób LG przygotowało mini wersję swojego fabletu. Pomniejszona wersja telefonu z dwoma ekranami nosi nazwę LG V34.

Reklama Adsense:

Oprócz dodatkowego wyświetlacza znajdziemy tu również metalowy korpus, chipset Snapdragon 820, 4 GB pamięci RAM czy 32 GB wbudowanej pojemności. Z tyłu jak i z przodu znajdziemy również podwójną konfigurację aparatu. Za doznania dźwiękowe odpowiedzialny jest układ quad-DAC, a za zasilanie odpowiada bateria o pojemności 3000 mAh. LG V34, podobnie jak swój większy brat po wyjęciu z pudełka działa na Androidzie 7.0 Nougat.

Główną różnicą jest rozmiar, bo V34 ma 5.2-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560. Drugą równie istotną różnicą jest posiadany przez V34 certyfikat IP67, który chroni wnętrze urządzenia przed wodą i kurzem. Oznacza to, że może on przebywać 30 minut pod wodą na głębokości 1 metra.

Niestety będzie on dostępny jedynie w Japonii. W ofercie będzie go miał jedynie operator Au Japan. Będzie tam dostępny od połowy listopada w kolorach – złotym oraz tytanowym.

Źródło: Au Japan, PhoneArena

Author

Udostępnij