Strona głównatechnologiaMicrosoft chwali się żywotnością baterii przy korzystaniu z przeglądarki Edge

Microsoft chwali się żywotnością baterii przy korzystaniu z przeglądarki Edge

AUTOR

Kategorie

Dzisiaj, Windows zaprezentował nowy “eksperyment” na swoim blogu, aby promować własną wbudowaną przeglądarkę (Edge), z której użytkownicy nie korzystają zbyt chętnie (łącznie ze mną). Myślę, że jest to własny aspekt, tym bardziej, że Windows 10 jest praktycznie na większości komputerów, w każdym zakątku świata.

Cztery identyczne laptopy zostały umieszczone obok siebie i wszystkie odtwarzały wideo. Po rozpoczęciu testu, wszystkie cztery laptopy były odłączone od zasilania, a film był odtwarzany strumieniowo. Następnie czas działania na baterii został porównany.

Podobnie jak w sposobie testowania żywotności baterii w telefonach, to naprawdę trudno obiektywnie przetestować coś tak subiektywnego jak sposób korzystania z komputera, ponieważ każdy robi to inaczej. Microsoft musi zrobić trochę więcej niż udowodnić żywotność baterii, jeśli chodzi o przeglądarkę. Musi oferować takie same lub lepsze funkcje i możliwości jak w innych najlepszych przeglądarkach w celu konkurowania z nimi.

Miejmy nadzieję, że nadchodząca aktualizacja (29 lipca) przyniesie wiele dobrego do przeglądarki Edge. Test został wykonany na urządzeniach Surface Book, więc z tego względu postanowiłem się z wami podzielić tą informacją.

https://www.youtube.com/watch?v=rjrxOOfi54k

Author

Udostępnij