Strona głównatechnologiaNadchodzący kompaktowy Oppo F1s z szalonym aparatem 16 MP do selfie

Nadchodzący kompaktowy Oppo F1s z szalonym aparatem 16 MP do selfie

AUTOR

Kategorie

Jeśli jednym z najważniejszych czynników przy wyborze smartfonu jest przedni aparat do robienia selfie to warto zwrócić uwagę na nadchodzący model Oppo F1s. Kilka dni temu, Oppo udostępniło kilka zwiastunów z następcą Oppo F1 w roli głównej. Według najnowszych doniesień przedni aparat będzie miał aż 16 megapikseli.

Będzie to główny czynnik, który będzie go wyróżniał na tle konkurencji, gdzie w standardzie znajdziemy aparaty 5 MP/8 MP. Wyciekłe materiały marketingowe sugerują również, że aparat do selfie w towarzystwie zaawansowanych trybów aparatu i filtrów.

To samo źródło twierdzi, że Oppo F1s będzie także wyposażone w czytnik linii papilarnych osadzony w przycisku fizycznym Home.

Oryginalny Oppo F1 został wprowadzony do obrotu jako “ekspert selfie” z aparatem 8 MP, nie miał również skanera linii papilarnych. Oppo jednak ma doświadczenie w dużo “poważniejszych” przednich aparatach, ponieważ jakiś czas temu wypuściło F1 Plus właśnie z aparatem 16 MP. Był on wyposażony także w czytnik linii papilarnych.

Oczekuje się, że Oppo F1s będzie miał bardziej kompaktowy 5-calowy wyświetlacz jak jego poprzednik F1. Oppo F1 Plus miał duży 5.5-calowy ekran.

Źródło: GSM Arena

Author

Udostępnij