Strona głównatechnologiaNajcieńsza na świecie ładowarka do telefonu, która jest po prostu genialna

Najcieńsza na świecie ładowarka do telefonu, która jest po prostu genialna

AUTOR

Kategorie

Smartfony to nieodłączny element naszego życia, a wraz z nim tym nieodłącznym elementem są również akcesoria w postaci kabli i ładowarek. Oprócz osiągów, doskonałych aparatów, czy też krystalicznych ekranów oczekujemy również pojemnych baterii lub szybkiego ładowania. Istotną kwestią jest też rozmiar niektórych elementów, szczególnie gdy wybieramy się w podróż. Wygląd samych ładowarek jest praktycznie niezmieniany od wielu, wielu lat i nie zapowiada się na to, abyśmy zobaczyli coś innego od klasycznej “kostki”.

Jest jednak nadzieja w postaci firmy, która wprowadza zmiany: Kado – producent akcesoriów, który zaprojektował i zrobił najcieńszą na świecie ładowarkę dla telefonów.

Ma ona zaledwie 5 mm grubości, a udało się to osiągnąć dzięki składanej wtyczce oraz kablu, który w uporządkowany sposób jest owijany wokół całej ładowarki. Kabel jest oczywiście wyjmowany, gdy potrzebujemy go podłączyć do innego źródła energii lub połączyć z komputerem. Ładowarka Kado generuje 5 V i 2,1A mocy, co daje 10,5 W, a przede wszystkim jest kompatybilna z technologią szybkiego ładowania.

https://www.youtube.com/watch?v=I08gGIttmHU Możesz zamówić ładowarkę ze złączem Lighting, microUSB lub USB typu C. Dostępna będzie w kolorach czarnym, białym oraz różowym. Cena to 39 dolarów i można ją zamówić za pośrednictwem witryny Kickstarter. Ładowarka zostanie dostarczona w grudniu 2017 roku.

Author

Udostępnij