Strona głównatechnologiaNajlepszy podgląd na to jak mogą wyglądać Galaxy S8 i S8 Plus

Najlepszy podgląd na to jak mogą wyglądać Galaxy S8 i S8 Plus

AUTOR

Kategorie

Seria Galaxy S8 to najgorętsze urządzenia, które powinniśmy zobaczyć już pod koniec przyszłego miesiąca, a świadczy o tym chociażby ilość informacji jakie pojawiają się codziennie. Wszystko na to wskazuje, że zobaczymy dwa smartfony o obustronnie zakrzywionym ekranie, ale o różnych wymiarach. Ich atutem ma być również ogromny wyświetlacz, który będzie zajmował dużo powierzchnię przedniego panelu.

Widzieliśmy już rzekome schematy, zdjęcia, które miałyby przedstawiać nadchodzącego Galaxy S8. Teraz do sieci trafia film, który może przedstawiać jak naprawdę będą wyglądały nowe flagowce Samsunga. Podobno projekt został stworzony na podstawie obrazów CAD, które wyciekły wprost z fabryki. Rendery zostały stworzone przy współpracy dobrze znanego z przecieków @OnLeaks i @GearIndia. Wygląda to bardzo przyzwoicie i pokazuje nam Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus z każdej strony.

Jeśli chodzi o sam wygląd to jest on bardzo “samsungowy” i zgodny z tym co widzimy od pojawienia się linii Galaxy S6. Jednak na szczególną uwagę zasługują właśnie imponujące przednie panele z minimalnymi ramkami na dole i u góry. Ponownie widzimy skaner linii papilarnych, który został umieszczony z tyłu i wygląda to dość dziwnie i nie wiadomo, czy będzie bardziej praktyczne od umieszczenia go z przodu. Może to powodować zamazania obiektywu aparatu za każdym razem, kiedy chcemy odblokować ekran urządzenia.

Na dole nadal widzimy gniazdo słuchawkowe 3.5 mm, czyli plotki o jego usunięciu z ubiegłego roku raczej się nie potwierdzą. Oczywiście rendery nie zdradzają jego specyfikacji, ale oczekuje się, że będzie napędzany przez chipset Snapdragon 835 oraz będzie posiadał 4 lub 6 GB pamięci RAM.

Author

Udostępnij