Strona głównatechnologiaNajnowsze plotki głoszą, że Samsung Galaxy Note 6 może mieć 6 GB...

Najnowsze plotki głoszą, że Samsung Galaxy Note 6 może mieć 6 GB pamięci RAM oraz większy wyświetlacz

AUTOR

Kategorie

Flagowy phablet koreańskiego producenta Galaxy Note 5 został wydany ponad pół roku temu, a już pojawiają się na temat kolejnej generacji, czyli Note 6. Oto kilka plotek, które pojawiły się w sieci do tej pory.

Note 5 miał swoją premierę 21 sierpnia 2015 roku, czyli nieco wcześniej niż miało to dotąd tradycję na wrześniowych targach IFA w Berlinie. Przypuszcza się, że w tym roku premiera może nastąpić również na przełomie sierpnia i września.

Kolejną plotka dotyczy ilości pamięci RAM, która ma być większa niż kiedykolwiek. 6 GB ma pomóc TouchWiz w idealnym działaniu. Pogłoski donoszą, że ma 6 GB RAMu ma być umieszczone na jednym chipie.

Jak na phablet przystało Note 6 będzie miał duży ekran. Standardowy rozmiar w tej kategorii to 5.7-6 cala. Dotychczasowe Note miały ekrany o przekątnej 5.7 cala. Teraz mówi się, że 6 generacja może mieć 5.8-calowy wyświetlacz. Będzie on to Quad-HD Super AMOLED takiej samej rozdzielczości.

Niektóre chińskie źródła donoszą, że Note 6 może mieć 12 MP aparat z czymś o nazwie “Super OIS”. Jego przestrzeń dyskowa może wynosić 64 GB lub 128 GB.

Przeczytaj także: Samsung Galaxy S7 będzie kosztować 700 €, a S7 edge 800 €

Najgorszy jest jednak fakt, że Samsung Galaxy Note 6 może nie być oficjalnie dostępny w Europie. Tak jest teraz w przypadku Note 5.

Author

Udostępnij