Strona głównatechnologiaNajnowsze plotki o iPhone 7 Plus mówią o 3 GB RAM, 256...

Najnowsze plotki o iPhone 7 Plus mówią o 3 GB RAM, 256 GB pamięci wewnętrznej i nie tylko

AUTOR

Kategorie

Premiera kolejnej generacji iPhone’ów zbliża się nieubłaganie i na dobrą sprawę pozostało do niej nieco ponad 3 miesiące (oczywiście jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem). Z każdym kolejnym dniem pojawia się coraz więcej przecieków i plotek. Wiemy już chyba na 99 %, że iPhone 7 nie będzie obiektem wielkiej rewolucji i wszyscy szykują się na zmiany dopiero w przyszłorocznym rocznicowym modelu. Dziś możemy przeczytać kilka kolejnych plotek, konkretniej o iPhone 7 Plus. Oczywiście nie należy brać ich na poważnie, bo mogą być to wyłącznie spekulacje i domysły. Pochodzą one z chińskiego odpowiednika Twittera, czyli Weibo.

Pierwsza z plotek mówi o 3 GB pamięci RAM w iPhone 7 Plus. Jest to jednak mało prawdopodobne, ponieważ Apple nie stosuje takiej polityki co roku. Ubiegłoroczny iPhone 6S ma 2 GB RAM, a dwie kolejne generacje (iPhone 5S i 6) miały tyle samo, czyli 1 GB RAM. Jednak kolejne doniesienia mówiły o 2 GB pamięci RAM w modelu iPhone 7, a tylko większy 5.5-calowy mógłby właśnie dostać 3 GB RAM.

Nowe doniesienia głoszą, że 4.7-calowy iPhone 7 będzie dostępny w konfiguracjach pojemności 16 GB / 64 GB / 128 GB, czyli tak jak ma to miejsce dotychczas. Natomiast większy, iPhone 7 Plus ma być dostępny w trzech wersjach – 32 GB, 128 GB oraz 256 GB.

Kolejna plotka mówi o nowym sensorze aparatu, kty miałby mieć 21 megapikseli. Obecna generacja ma 12 MP.

Źródło: Mobipicker

Author

Udostępnij