Strona głównatechnologiaNokia 9 na zdjęciach. Próbki zdjęć podwójnego aparatu

Nokia 9 na zdjęciach. Próbki zdjęć podwójnego aparatu

AUTOR

Kategorie

Nokia 9 lub nazywana Nokią 8 to najprawdopodobniej flagowy smartfon tej marki na ten rok. Trafił on właśnie w ręce ludzi z portalu frandroid.com i dzięki temu możemy zobaczyć co nie co, choć został on ukryty w specjalnej obudowie, aby nie odkrywać wszystkich szczegółów.

Nokia 9 posiada 5,3-calowy (niektóre raporty mówią o 5.27 calach) wyświetlacz QHD, a maksymalna jego jasność to 530 nitów. Jak w przypadku Nokii z Windowsem, również tu zobaczymy opcję Always On. Pod maską pracuje chipset Snapdragon 835, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. Urządzenie działa na czystym Androidzie 7.1.1 Nougat. Obecne jest również gniazdo słuchawkowe 3.5 mm oraz port USB typu C. Do zestawu dołączone są słuchawki oraz ładowarka ze wsparciem QuickCharge 3.0.

Z tyłu znajdziemy dwa aparaty, podwójna lampę błyskową oraz laserowy autofokus. Mówi się, że są to dwie 13-megapikselowe jednostki. Nokia 9 ma kosztować 750 euro, a więc jest to wyższa półka cenowa. Wszystkich szczegółów powinniśmy się dowiedzieć tuż po premierze. Poniżej próbki zdjęć:

Źródło: Frandroid

Author

Udostępnij