Strona głównatechnologiaNokia D1C z Androidem w dwóch wariantach - 5 cali i 5.5-cala

Nokia D1C z Androidem w dwóch wariantach – 5 cali i 5.5-cala

AUTOR

Kategorie

Nokia nie tak dawno ogłosiła, że w roku 2017 powróci na rynek mobilny. Wiele na to wskazuje, że nowe urządzenia marki Nokia mogą zostać ogłoszone na MWC 2017 w Barcelonie pod koniec lutego.

Jednym z nich będzie Nokia D1C, czyli model o którym krążą plotki od dłuższego czasu. Oczywiście możemy się spodziewać, że jego ostateczna nazwa będzie zupełnie inna. Doniesienia mówiły, że smartfon będzie posiadał 5.5-calowy wyświetlacz, ale najnowsze plotki wskazuje na dwa różne warianty D1C.

Według NokiaPowerUser oprócz 5,5 calowej odmiany Nokia D1C, możemy również zobaczyć mniejszy, 5-calowych wariant. Oba ekrany powinny mieć rozdzielczość 1080 x 1920 pikseli. Mniejszy wariant wyposażony zostanie w 2 GB pamięci RAM oraz główny aparat 13 MP, a większy model w 3 GB RAM oraz tylny aparat 16 MP. Oba modele Nokii D1C będą napędzane przez chipset Snapdragon 430 oraz będą miały identyczną pojemność wewnętrzną, która wyniesie 16 GB. Jak można się spodziewać D1C będzie działać pod kontrolą systemu Android 7.0 Nougat.

Źródło: NokiaPowerUser

Author

Udostępnij