Strona głównatechnologiaNowości w Netflix - luty 2018

Nowości w Netflix – luty 2018

AUTOR

Kategorie

Styczeń może nie był zabójczy dla Netflixa, po tym co zobaczyliśmy w ostatnim kwartale tego roku, ale wydaje się to tylko chwilowe. Już w lutym czeka na nas wiele produkcji, które pojawią się w serwisie. Nadchodzący miesiąc jest tylko potwierdzeniem, że Netflix nie zwalnia tempa i dokłada starań, aby powiększać swoją ofertę na wszystkich rynkach.

Od rana wszelkie media piszą o seriali „Altered Carbon”, który rzecz jasna jest oryginalną produkcją Netflix. Może on okazać się wielkim hitem, który pokochają fani fantastyki i nie tylko. Zadebiutuje on już 2 lutego.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=oWaFGbK_xFM

Dla wszystkich osób wychowanych w latach 90. oraz lubiących tamte klimaty powstał serial komediowy “Everything sucks”, który pojawi się dwa tygodnie później, a więc 16 lutego. Osobiście czekam na niego z niecierpliwością.

https://www.youtube.com/watch?v=HuG2uAWVlP4 Od lutego w Netflixie znajdziemy tez kilka klasyków filmowych jak „8 mila”, „American Gangster”, czy „Człowiek z blizną”. Klika tygodni temu, czytałem gdzieś, że pojawi się również nowy sezon “Peaky Blinders”, ale jak widać nie nastąpi to jeszcze w lutym. Oficjalna zapowiedź nowości na luty 2018 w Netflix: https://www.youtube.com/watch?v=SpUYnlD0kEA

Author

Udostępnij