Strona głównatechnologiaOffice 365 Personal za darmo przez rok!

Office 365 Personal za darmo przez rok!

AUTOR

Kategorie

Microsoft walczy o klientów na różne sposoby. Mocną kartą przetargową w celu ich pozyskania na pewno jest pakiet Office oraz dysk wirtualny OneDrive. Zupełnie odwrotnie jest w przypadku Windows Phone i smartfonów, gdzie coraz więcej deweloperów “wypina się” na użytkowników tego systemu, ale nie o tym tu mowa.

Jak się okazuje możemy przez rok za darmo otrzymać subskrybcję Office 365 Personal. Jest jednak kilka warunków do spełnienia. Pierwszym z nich jest zapełnienie przestrzeni dyskowej plikami o łącznej “wadze” 5 GB. Użytkownik musi posiadać konto Microsoft oraz bezpłatny plan w OneDrive. Nigdy wcześniej nie mógł korzystać z płatnej wersji Office 365 na swoim koncie.

Kolejnym najważniejszym aspektem jest posiadanie karty płatniczej i dodanie jej jako formy zapłaty (oczywiście żadne środki nie zostaną pobrane). Opłata może zostać pobrana dopiero po roku, kiedy będziemy chcieli dalej korzystać z Office 365. Jeżeli nie należy pamiętać, aby zakończyć subskrybcję przed upływem 365 dni.

Po przejściu na tę stronę wybieramy opcję Uaktualnij. Pojawi się ona, kiedy plan będzie dostępny dla naszego konta po spełnieniu warunków.

Koszt rocznego abonamentu Office 365 Personal to aż 299,99 zł. Więcej o całym pakiecie możecie przeczytać w tym miejscu. Dostajemy pełen pakiet Office dla jednego komputera, bezpłatny dostęp do aplikacji z pakiety Office dla urządzeń mobilnych.

Dodatkowo dostajemy także 1 TB przestrzeni dyskowej w OneDrive oraz 60 minut na rozmowy z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi w Skype.

Dajcie znać czy u was działa. Promocja potrwa do 15 sierpnia.

Author

Udostępnij