Strona głównatechnologiaOffice Remote - prezentacja XXI wieku

Office Remote – prezentacja XXI wieku

AUTOR

Kategorie

Aplikacja Office Remote sprawia, że nasz smarfon staje się kontrolerem podczas prezentacji multimedialnej PowerPoint, dokumentów Word czy wykresów przedstawionych za pomocą Excela. Aplikację znajdziemy w Google Play oraz Windows Store.

Aplikacja współpracuje wyłącznie z pakietem Office 2013, potrzebny jest również do poprawnego działania specjalny dodatek zainstalowany na komputerze. Wszystkie dane przesyłane są za pomocą Bluetooth.

Oto co możemy robić za pomocą Office Remote w poszczególnych programach:

PowerPoint

zobaczyć bieżący slajd oraz kierować wskaźnikiem za pomocą dotyku podgląd następnego slajdu odtwarzanie i zatrzymywanie materiałów wideo i audio podgląd na miniatury slajdów i zmiana między nimi podgląd na notatki głosowe podgląd na czas trwania slajdu i jego numer Excel zmiana pomiędzy arkuszami użycie filtrów przejście do dowolnego obiektu w arkuszu zoom przesuwanie w dół lub górę Word przeskakiwanie do wybranych pozycji przechodzenie do komentarzy przesuwać w górę i w dół zmieniać poziom powiększenia Microsoft na razie chyba nie ma w planach wydać aplikacji Office Remote na iPhone i iPad’a.

Author

Udostępnij