Strona głównatechnologiaOficjalne zdjęcia prasowe Huawei P10 Plus

Oficjalne zdjęcia prasowe Huawei P10 Plus

AUTOR

Kategorie

Obok LG G6, kolejny flagowcem, który zostanie zaprezentowany na MWC 2017 będzie Huawei P10 i jego większy brat P10 Plus. Od tego wydarzenia jesteśmy już niecałe dwa tygodnie, a w związku z tym zwiększyła się również intensywność pojawiających się plotek i przecieków. Od dawna mówi się, że P10 będzie miał płaski ekran oraz czytnik linii papilarnych umieszczony w przednim przycisku Home. Z kolei P10 Plus będzie miał obustronnie zakrzywiony wyświetlacz i skaner linii papilarnych z tyłu urządzenia.

Oba modele będą posiadały podwójny aparat, sygnowany przez firmę Leica. Zarówno P10 jak i P10 Plus będą dostępne w różnych kolorach. Na najnowszym przecieków widzimy Huawei P10 Plus w kolorze czarnym. Pod względem specyfikacji oba urządzenia będą identyczne. Różnić je będzie jedynie rozmiar, rodzaj ekranu oraz umieszczenie skanera biometrycznego.

Seria P10 będzie napędzana przez chipset Kirin 960, 4 lub 6 GB pamięci RAM i oraz do wybory będą różne warianty pojemności – 32, 64, 128 GB. Oczywiście od początku będą działać na Androidzie 7.0 Nougat z interfejsem EMUI 5.0.

Author

Udostępnij