Strona głównatechnologiaOficjalnie Microsoft Lumia 650 z Windowsem 10 oraz aluminiową ramą!

Oficjalnie Microsoft Lumia 650 z Windowsem 10 oraz aluminiową ramą!

AUTOR

Kategorie

Przez ostatnie kilka miesięcy wiele się spekulowało na temat Lumii 650. Pojawiały się przecieki zdjęć i specyfikacji oraz wiele innych informacji dotyczących smartfonu Microsoft. Wszystkie te doniesienia teraz potwierdzają się oficjalnie.

Specyfikacja rozpoczyna się o informacji 5-calowym ekranie AMOLED. Jak to określa sam Microsoft: “najpiękniejszy ekran w tym przedziale cenowym”. Wiadomo, że w świeżutkim modelu Lumii nie mogło zabraknąć najnowszej wersji systemu Windows z numerkiem “10”. Zasila go Snapdragon 212 z 4-rdzeniowym Cortex-A7 o taktowaniu 1.3GHz procesorem , niestety bez Continuum. W środku znajdziemy 1 GB pamięci RAM oraz wbudowaną pojemność 16 GB z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD. Tylni aparat ma 8MP, a przedni 5 MP.

Obsługuje również LTE((150Mbps przy pobieraniu, 50Mbps przy wysyłaniu). Dodatkowo posiada NFC, Bluetooth, oczywiście Wi-Fi oraz GPS z A-GPS, GLONASS i Beidou.

Posiada on aluminiową ramę z wymienialną tylną obudową w dwóch kolorach – czarnym i białym. Smartfon waży 122 g jego wymiary to 142 x 70,9 x 6.9mm. Baterię o pojemności 2,000 mAh można samemu wymieniać.

Microsoft Lumia 650 będzie dostępna na wybranych rynkach europejskich w cenie $199. Dziwi fakt, że cena na Europę została podana w dolarach.

Author

Udostępnij