Strona głównatechnologiaOlimpijska promocja! Sprawdź wybrane produkty przecenione nawet o 60 % na Gearbest.com

Olimpijska promocja! Sprawdź wybrane produkty przecenione nawet o 60 % na Gearbest.com

AUTOR

Kategorie

Gearbest.com to jeden z największych sklepów internetowych na świecie. Oferują oni wiele produktów, często w bardziej przystępnych cenach niż polscy sprzedawcy, więc bardzo opłaca nam się poczekać na przesyłkę niż dostać smartfon, tablet czy akcesoria na miejscu. Oferują oni również rzeczy, których często nie znajdziemy na polskim rynku.

Często możemy spotkać się również z akcjami promocyjnymi, a jedna z nich jest związana z Igrzyskami Olimpijskimi. Link z pełną listą produktów dostępnych w promocji znajdziecie na końcu artykułu, a ja spróbuję przedstawić dwa produkty, które przykuły moją uwagę i mogą Wam się spodobać.

Adjustable Tablet Stand Holder Foldable Support 360 Degree Rotation Easy Installation

Pierwszym z gadżetów jest regulowany uchwyt do tabletu, który możemy obracać w każdą stronę. Jego regularna cena to 27 €, a teraz możemy go dostać za jedyne 10 euro, czyli, aż o 60 % taniej. Uchwyt jest w pełni regulowany i możemy go umieścić praktycznie do każdej powierzchni jak blat biurka czy stołu. Warto pamiętać, że wysyłka do Polski jest bezpłatna przy każdorazowym zamówieniu. Pasuje on do każdego tabletu, więc nie będzie problemu z dopasowaniem do swojego urządzenia. Co ciekawe kompatybilny jest także z smartfonami jak iPhone 6 / 6S, Samsung Galaxy Note 5 oraz wieloma innymi.

Złoty HUAWEI Honor X2 GEM-703L 4G

Honor to submarka Huawei, która zdobywa serca coraz większej publiczności. Jednym z ciekawszych urządzeń, które dostaniemy na Gearbest w dobrej cenie jest właśnie 7-calowy tablet Honoer X2 w kolorze złotym. Aktualnie kosztuje on 288 €, czyli przy obecnym kursie ok. 1261 zł. Z tego co udało mi się ustalić w Polsce można go kupić za minimum 1600 zł, ale wersje 16 GB pojemności. Za tę cenę w GB dostaniemy 32 GB pojemności, 3 GB RAM, chipset Kirin 930 oraz baterię 5000 mAh.

Oprócz tego w promocji znajdziemy projektory, tablety i akcesoria, mini-PC oraz podzespoły do komputerów. Link do wszystkich produktów, które objęte są promocją.

Author

Udostępnij