Strona głównatechnologiaOpcja wymiany oraz walki pomiędzy graczami już wkrótce w Pokemon GO

Opcja wymiany oraz walki pomiędzy graczami już wkrótce w Pokemon GO

AUTOR

Kategorie

Gra Pokemon GO może wreszcie zyskać dwie bardzo długo oczekiwane funkcje dzięki nadchodzącej aktualizacji. Trenerzy wreszcie będą mogli dokonywać transakcji pomiędzy sobą oraz będą mogli odbywać bezpośrednie pojedynki. O tej aktualizacji mówi się już od listopada zeszłego roku, kiedy miała pojawić się na początku grudnia. Założyciel i CEO Niantic, John Hanke mówi, ze obie funkcje byłyby częścią gry od początku, gdyby nie problemy z serwerami.

Dzięki możliwości wymiany Pokemonami pomiędzy graczami, każdy będzie mógł wypełnić swój Pokedex o brakujące stwory. Jak będzie odbywać się wymiana? tego jeszcze nie wiemy i przekonamy się dopiero, gdy trafi do gry. Nie jest też jasne jak będzie wyglądać walka pomiędzy trenerami. Być może wygrany będzie mógł schwytać osłabionego Pokemona, który właśnie poległ w walce.

Niantic ma zapewne nadzieję, że dodanie nowych funkcji pozwoli zatrzymać obecnych graczy, a może przekonać kolejnych do powrotu. Obecnie ilość osób grających w Pokemon GO drastycznie zmalała i nie wygląda to już tak jak miało to miejsce jeszcze kilka miesięcy temu, kiedy to co druga osoba na ulicy łapała Pokemony.

Źródło: Waypoint

Author

Udostępnij