Strona głównatechnologiaOPPO wydaje specjalną edycję F1 Plus dla fanów FC Barcelony

OPPO wydaje specjalną edycję F1 Plus dla fanów FC Barcelony

AUTOR

Kategorie

W zeszłym tygodniu pojawiła się plotka wraz ze zdjęciami jakoby Oppo przygotowywało limitowaną edycję smartfonu F1 Plus z okazji przedłużenia umowy sponsorskiej z katalońskim klubem o kolejny rok. Tak jak mogliśmy się spodziewać prezentacja i oficjalna zapowiedź nastąpi w niedalekiej przyszłości i tak się składa, że następuje to dziś. F1 Plus w barwach Barçy przybiera bordowo-granatowe barwy, a z tyłu znajdziemy pozłacany herb klubu oraz napis mówiący o oficjalnym partnerstwie.

Słowa wiceprezesa Oppo – Sky Li:

F1 Plus jest odzwierciedleniem stylu i szybkości, więc nie ma lepszego partnera dla niego niż fenomenalna FC Barcelona. Jesteśmy dumni, aby dostarczyć użytkownikom jeden z najbardziej przyciągających wzrok smartfonów w historii oraz oddać hołd największemu na świecie klubowi piłkarskiemu.

Jeśli chodzi o sam telefon, F1 Plus oferuje wyświetlacz 5,5-calowy FHD, chipset MediaTek Helio P10, 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, aparat 13 MP, aparat 16 MP z przodu oraz baterię 2850mAh.

Telefon w zestawie posiada także etui z autografami pięciu zawodników FC Barcelony. Będzie dostępny od połowy czerwca w Chinach, Singapurze i Indonezji, a także na “innych wybranych rynkach”.

Author

Udostępnij