Strona głównatechnologiaPierwsza większa aktualizacja Pokemon GO na początki 2017 roku. Dwie nowe ewolucje...

Pierwsza większa aktualizacja Pokemon GO na początki 2017 roku. Dwie nowe ewolucje Eevee

AUTOR

Kategorie

ZOBACZ! Jak ewoluować Eevee w Ubreona lub Espeona?

Jak donosi portal SlashGear, otrzymali on z anonimowego źródła zaznajomionego z rozwojem Pokemon GO informacje o rozszerzonym zestaw ewolucji Eevee. To źródło sugeruje, że pierwsza duża aktualizacja Pokemon GO “Gen II” nadejdzie wraz z początkiem 2017 roku. Zgodnie z doniesieniami możemy spodziewać się wielu stworków drugiej generacji, w tym dwie nowe formy Eevee. Jak to ma miejsce teraz, gracze również będą mogli wybrać ewolucję.

Teraz mamy trzy różnie formy, które łatwo możemy wybrać, nadając im imiona ich opiekunów:

• Jolteon = Sparky • Vaporeon = Rainer • Flareon = Pyro.

Więcej o tych ewolucjach przeczytacie w tym miejscu.

W drugiej generacji oryginalnej serii gier Pokemon, dwie kolejne ewolucje Eevee zostały ujawnione:

• Espeon = 2017 • Umbreon = 2017.

W przypadku ewolucji do jednej z tych form może być, nieco inaczej. Prawdopodobnie będzie wymagane osiągnięcie pewnego poziomu przyjaźni. Do tego w oryginalnej serii trzeba było dostarczać stworkom wiele proszków, korzeni oraz ziół. Według źródła w Pokemon Go rozgrywka może być uproszczona i gracze będą musieli dostarczyć Eevee odpowiednią ilość cukierków (Candy). Eevee wymaga 220 poziomu przyjaźni w oryginalnej serii Pokemon, aby zamienić się jedną z form drugiej generacji.

Aby zamienić Eevee w Espeona trzeba tego dokonać w dzień, ponieważ jest on właśnie związany z tą porą dnia. Jasne jest również, że Umbreon będzie można wyewoluować tylko w nocy. Jest wielce prawdopodobne, że Pokemon GO będzie wyznaczać czas dnia w zależności od regionu, w którym znajduje się użytkownik – według współrzędnych GPS.

Na wszystko będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy, a przez ten czas zapewne pojawią się jeszcze jakieś przecieki.

Źródło: SlashGear

Author

Udostępnij