Strona głównatechnologiaPierwsza z gier Nintendo ma pojawić się w marcu

Pierwsza z gier Nintendo ma pojawić się w marcu

AUTOR

Kategorie

Od kiedy smartfony są nieodłącznym elementem naszego życia wielu z nas lubi także wykorzystać swoje urządzenie mobilne do rozrywki. Jedną z takich form są niewątpliwie gry. Jest to ogromny rynek i pole do popisu dla deweloperów jak Ubisoft, Konami, Bandai Namco czy Square Enix. W marcu, ponad 10 miesięcy temu Nintendo również potwierdziło, że dołączy do tego zacnego grona. Wtedy podano też informację, że gry nie będą miały nic wspólnego z wydanymi już tytułami na konsole. Mają to być zupełnie nowe gry, które trafią na Androida i iOS’a. Od tamtej pory nie wspominano zbyt wiele.

W październiku jednak Nintendo podało, że ich pierwszą produkcją mobilną będzie Miitomo. Ma być to raczej rodzaj zabawki społecznej(social toy), niż gry pełną gębą. Niedawno podano więcej informacji jedynie odnośnie daty premiery, która ma nastąpić w marcu. Do tego czasu pozostało półtora miesiąca, więc możemy się spodziewać niedługo więcej szczegółów oraz dokładnej daty wydania ‘gry’ Miitomo.

Przeczytaj także: Safari na iPhone i iPad działa wolno? Oto jak ją przyspieszyć

Nintendo nie zdradza dalszych planów odnośnie innych produkcji. Miejmy nadzieję, że tak uznana marka postara się dostarczyć nam wiele świetnych gier, które pokochają miliony na całym świecie.

Author

Udostępnij