Strona głównatechnologiaPierwsze oficjalne fotki Huawei P9

Pierwsze oficjalne fotki Huawei P9

AUTOR

Kategorie

Na temat Huawei P9 w ostatnim czasie pojawia się wiele spekulacji również często jak było w przypadku LG G5 czy Samsunga Galaxu S7. Z ostatnich przecieków wiemy już mniej więcej jak będzie wyglądał nowy flagowiec chińskiego producenta. Kilka dni temu nawet przyłapano z nim prezesa firmy. Oficjalna premiera odbędzie się w Londynie 6 kwietnia.

Dużo mówi się także o kilku wersjach (trzech lub czterech) P9, każdy z innymi parametrami. Teraz możemy przyjrzeć się pierwszym oficjalnym zdjęciom tego smartfonu. Jeżeli jednak spodziewaliście się ujawnienia wszystkie to jesteście w błędzie. Udostępniono trzy obrazy, które są zbliżeniem na poszczególne elementy telefonu, które tak na prawdę ujawniają tylko rąbek “tajemnicy”.

Oficjalnie został potwierdzony system dwóch obiektywów aparatu, już wcześniej można było się tego domyślić, kiedy to Huawei użył tagu #OO. Został również potwierdzony czytnik linii papilarnych, który będzie umiejscowiony z tyłu urządzenia. Ostatnie zdjęcie pokazuje róg P9, który ujawnia metalową ramę.

Na stronie zapowiadającej premierę Huawei P9 znajduje się również licznik, który teraz wskazuje troszkę ponad 2 tygodnie do londyńskiej konferencji.

Źródło: Huawei

Author

Udostępnij