Strona głównatechnologiaPierwsze zdjęcia BlackBerry Mercury z fizyczną klawiaturą QWERTY

Pierwsze zdjęcia BlackBerry Mercury z fizyczną klawiaturą QWERTY

AUTOR

Kategorie

Ostatnie dwa smartfony BlackBerry działające na Androidzie to DTEK50 i DTEK 60. Kanadyjska firma oferuje również dla wszystkich urządzeń aplikację o nazwie BlackBerry DTEK, które ma gwarantować najwyższą jakość bezpieczeństwa urządzeń. DTEK50 to właściwie Alcatel Idol 4, a DTEK60 to TCL 950, które funkcjonują z logiem BlackBerry i własnym oprogramowaniem.

Od kilku miesięcy pojawiały się informacje o trzech urządzeniach, które zaprezentuje BlackBerry, a więc światła dziennego nie ujrzał jeszcze jeden model. Przypuszczalnie i według wszelkich przecieków będzie to BlackBerry Mercury, który będzie posiadał fizyczną klawiaturę QWERTY i zostanie wyprodukowany w pełni przez kanadyjską firmę.

Do sieci trafiły zdjęcie, które rzekomo przedstawiają model Mercury. Przypomina on pierwszy smartfon BB z Androidem, czyli Priv oraz BlackBerry Passport. Z tym, że klawiatura nie jest wysuwana jak w przypadku Priv.

Według przecieków BlackBerry Mercury może być zasilany przez chipset Snapdragon 625 przy wsparciu 3GB RAM oraz pojemności wbudowanej 32 GB. Ma on posiadać 4.5-calowy ekran (taki sam jak w Passport) o rozdzielczości 720 x 1280. Pojemność baterii ma wynieść 3400 mAh. Z tył znajdzie się aparat 18 MP, a z przodu 8 MP. Mercury ma działać od początku pod kontrolą Android 7.0 Nougat.

Źródło: Crackberry

Author

Udostępnij