Strona głównatechnologiaPierwsze zdjęcia prasowe flagowego telefonu z klapką od Samsung (SM-W2018)

Pierwsze zdjęcia prasowe flagowego telefonu z klapką od Samsung (SM-W2018)

AUTOR

Kategorie

Wygląda na to, ze Samsung zaprezentuje w tym roku jeszcze dwa flagowe urządzenia. Jednym z nich będzie oczywiście Galaxy Note 8, który swój debiut zaliczy 23 sierpnia, a do sprzedaży trafi we wrześniu. Drugim z nich ma być telefon z klapką, przeznaczony na rynek chiński o nazwie Samsung SM-W2018.

Jest to następca modelu SM-W2017 z ubiegłego roku. Po raz pierwszy mogliśmy o nim usłyszeć, kiedy pojawiła się plotka o bezprzewodowym ładowaniu dla tego składanego flagowca. Samsung SM-W2018 ma zostać wyposażony w chipset Snapdragon 835, pamięć wewnętrzną 64 GB i 6 GB pamięci RAM.

Urządzenie ma posiadać 4.2-calowy wyświetlacz FullHD (1080p). Wewnątrz ma się znajdować 5-megapikseolwy aparat do selfie, a z tyłu znajdzie się pojedynczy aparat 12 MP. Na powyższych zdjęciach widzimy go dokładnie z każdej strony.

Samsung SM-W2018 jest już certyfikowany przez TENAA (chińską agencję regulacyjną) i FCC (Federal Communications Commission), ale wciąż nie wiadomo, czy smartfon będzie sprzedawany poza Chinami.

Źródło: PhoneArena

Author

Udostępnij