Strona głównatechnologiaPierwszy smartfon z chipsetem Snapdragon 823 może być tuż za rogiem

Pierwszy smartfon z chipsetem Snapdragon 823 może być tuż za rogiem

AUTOR

Kategorie

Obecnie na salonach bryluje najbardziej wydajny chipset Qualcomm Snapdrago 820, który zasila flagowe telefony jak Samsung Galaxy S7, HTC 10 czy LG G5. Znajdziemy go zapewne jeszcze w wielu najlepszych smartfonach, które pojawią się w tym roku. Nie możemy też doczekać się kolejnych wersji chipsetów od Qualcomm – SD 825,828 czy 830, które będziemy mogli spotkać w kolejnych urządzeniach.

Dziś pojawiły się jednak doniesienia o chipsecie Snapdragon 823, który jest bardzo podobny do 820. Mówi się, że telefon właśnie z tym układem może zadebiutować w ciągu najbliższego miesiąca. Podobno LeEco przygotowało smartfon oparty na SD 823, który ma zadebiutować na MWC w Szanghaju za 3 tygodnie. Nie ma żadnych innych informacji na temat tego urządzenia, poza właśnie uruchomieniem go na najnowszym chipsecie Qualcomm.’

Choć będzie to pierwszy przypadek zastosowania układu Snapdragon 823, to mówi się również o innych markach, które będą chciałby w niedalekiej przyszłości upchać go do swoich produktów. Jednym z nich może być niedawno zaprezentowanych Asus ZenFone 3 Deluxe.

Źródło: GizmoChina

Author

Udostępnij