Strona głównatechnologiaPokémon GO obchodzi pierwsze urodziny. Do zdobycia specjalny Pikachu

Pokémon GO obchodzi pierwsze urodziny. Do zdobycia specjalny Pikachu

AUTOR

Kategorie

Najnowsza aktualizacja popularnej gry z rozszerzoną rzeczywistością, Pokemon GO przynosi ze sobą duże zmiany w Gymach oraz możliwość wykonywania “raidów”, a więc wspólnych ataków na silne Pokemony. Jednak to nie wszystko, ponieważ to dopiero rok temu gra zadebiutowała na niektórych rynkach, aby później zawładnąć całym światem.

Niantic, oficjalnie ogłosił obchody pierwszych urodzin Pokemon GO, które chce celebrować wraz ze wszystkimi trenerami. Gracze z tej okazji mogą wziąć udział w kolejnym ważnym wydarzeniu, które rozpoczyna się dzisiaj, 6 lipca i potrwa do 24 lipca. Do złapania będzie specjalny Pikachu, a w sklepie pojawią się zniżki.

W sklepie dostępne będzie jubileuszowe pudełko ze specjalnymi przedmiotami. Będą to Ultra Balls, Max Revives, Raid Pass oraz inkubatory. Rocznicowe pudełko będzie oczywiście w niższej cenie. Trenerzy będą mogli złapać specjalnego Pikachu, który ma na sobie czapkę baseballową Ash’a. Czapka pozostanie na zawsze i nie zniknie po skończeniu wydarzenia.

Niantic od czasu debiutu wprowadza wiele treści do Pokémon GO, aby utrzymać odpowiednią liczbę graczy oraz powodować powrót tych, którzy już dawno przestali w nią grać.

Author

Udostępnij