Strona głównatechnologiaPolskie ceny iPhone X, iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus

Polskie ceny iPhone X, iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus

AUTOR

Kategorie

Wczoraj odbyła się jedna z najgorętszych konferencji tego roku. Apple zaprezentowało na scemoe Steve Jobs Theater swoje nowe urządzenia. Największą gwiazdą i najbardziej wyczekiwaną był iPhone X. Obok niego pojawiły się też iPhone 8 i iPhone 8 Plus jako następcy iPhone 7 i 7 Plus. Więcej o iPhone X możecie przeczytać w tym miejscu, a i duecie iPhone 8 w tym miejscu.

Apple bardzo szybko, również w Polsce dostarczyło informację o cenach nowych iPhone’ów. Wszystkie informacje na temat cen można już znaleźć na polskiej wersji strony Apple. Oto jak prezentuje się cennik z wyszczególnieniem wariantów pojemności:

iPhone 8 64 GB – 3479 zł 256 GB – 4229 zł iPhone 8 Plus 64 GB – 3979 zł 256 GB – 4729 zł iPhone X 64 GB – 4979 zł 256 GB – 5729 zł.

Drogo? Tanio? Nie mi to oceniać, ale na tle konkurencji nie wygląda to aż tak tragicznie jak za każdym razem potrafi to przeżywać wiele osób. Myślę, że Apple przyzwyczaiło już do wysokich cen, oferując przy tym względną jakość na tle innych urządzeń oraz przede wszystkim niezawodność i stabilność połączenia między oprogramowaniem, a sprzętem. Warto zauważyć, że inne flagowce w tym roku mają znacznie wyższą cenę niż ich poprzednicy.

Już na sam koniec, iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus będą dostępne w Polsce od 29 września. Natomiast, przedsprzedaż iPhone X ruszy w naszym kraju 27 października, a na półkach sklepowych pojawi się 3 listopada.

Author

Udostępnij