Strona głównatechnologiaPolskieSzlaki.pl na Androida

PolskieSzlaki.pl na Androida

AUTOR

Kategorie

Aplikacja ta przydatna każdemu podróżującemu po naszym pięknym kraju. Możemy z niej skorzystać bez względu na to, w który rejon Polskie aktualnie się wybieramy. Aplikacja serwisu PolskieSzlaki.pl dostępna jest wyłącznie w Google Play nad czym mogą ubolewać użytkownicy systemów iOS oraz Windows.

Baza atrakcji turystycznych jest bardzo rozległa i dodawane są coraz to nowe miejsca. Aktualnie liczy ona około 5000 obiektów wraz ze zdjęciami oraz szczegółowym opisem. Oczywiście do przeglądania bazy potrzebujemy połączenia z Internetem.

Bez względu na to gdzie aktualnie się znajdujemy możemy wyszukać atrakcje w dowolnej miejscowości polskiej krainy. Największą zaletą jest możliwość wyszukania obiektów turystycznych w pobliżu. Aplikacja Polskie Szlaki pokaże nam również odległość każdego z nich oraz kierunek w jakim należy podążać. Każdą atrakcję możemy dodać do wartych obejrzenia oraz zaliczyć do odwiedzonych.

Przeczytaj także:Aplikacja dla miłośników Puszczy Gorzowskiej

Każdą z atrakcji możemy także wyświetlić na mapie oraz użyć filtrów, aby ukazały nam się wyłącznie interesujące nas obiekty. W aplikacji znajduje się również gratka dla osób lubiących wędrówki po górach, ponieważ są tu szlaki turystyczne, bazy noclegowe.

Aplikacja Polskie Szlaki oferuje także możliwość obejrzenia filmów promujących wybrane miasta. Więcej znajdziecie także na: http://www.polskieszlaki.pl.

Pobierz:

Author

Udostępnij