Strona głównatechnologiaPorównanie nowych funkcji w Android N oraz iOS 10

Porównanie nowych funkcji w Android N oraz iOS 10

AUTOR

Kategorie

W teorii nie ma możliwości porównania tych obu systemów, ale EverythingApplePro postanowił przygotować filmik, w którym zobaczymy niektóre z funkcji, które będę wyróżniały systemy Android N oraz iOS 10 na tle swoich poprzedników. Warto pamiętać, że nie są to ostatecznie wersje, więc w chwili ich oficjalnego wydania funkcje mogą się zmienić.

W iOS 10 jak i w Android N na uwagę zasługuje nowe Centrum Sterowania. Szczególnie w ekosystemie Apple zostaje dodanych wiele nowości jak odmieniony wygląd czy użycie 3D Touch. Powiadomienia w oby systemach wyglądają niemal identycznie. Z obu możemy odpowiadać bezpośrednio na wiadomości. Obie firmy (Google oraz Apple) przygotowały zupełnie odmienione komunikatory z jednej strony mamy iMessage z wieloma nowymi bajerami, a z drugiej nową aplikację Google Allo, która też oferuje wiele dodatków.

Zmiany zachodzą również w aplikacji Ustawień, gdzie w Androidzie N wszystko staje się bardziej czytelne, a w iOS 10 zmianie ulega kilka szczegółów. Pozostałe nowości, które znajdą się w obu systemach możecie zobaczyć w poniższym filmie. Fani Androida oraz iOS’a zapewne czekają z niecierpliwością, ponieważ obie aktualizacje przyniosą ze sobą wiele dobrego.

Author

Udostępnij