Strona głównatechnologiaPorównanie prototypów iPhone 7S Plus oraz iPhone 8

Porównanie prototypów iPhone 7S Plus oraz iPhone 8

AUTOR

Kategorie

To już kolejny dziś przeciek, który pokazuje obok siebie dwa nowe iPhone’y. Tym razem mamy okazję zobaczyć prototypy iPhone 8 oraz 7s Plus. Nowy projekt jakim jest iPhone 8 przynosi wiele zmian względem tego co widzieliśmy w ostatnich latach. Przede wszystkim uwagę przyciąga przedni panel bez przycisku Home oraz z wcięciem na czujniki. Wyświetlacz będzie w tym przypadku po raz pierwszy wykonany w technologii OLED.

iPhone 7S i 7S Plus też będą miały nowe funkcje i tym sposobem wszystkie trzy nowe modele będą miały szklany tył, co oznacza wdrożenie bezprzewodowego ładowania. Następcy iPhone 7 i 7 Plus mają też mniejsze linie antenowe, które są nieco przesunięte. Dodatkowo aparaty będą bardziej schowane w ciele telefonów. Inaczej będzie w iPhone 8, bo tam dwa tylne aparaty są ustawione poziomo.

Ze względu na wcięcie u góry iPhone 8, możemy zgadywać, że interfejs iOS 11 będzie dla tego telefonu nieco inny. Nie wiadomo też co w przypadku TouchID, ponieważ w każdym przecieku nie widać przycisku Home.

Źródło: Danny Winget, PhoneArena

Author

Udostępnij