Strona głównatechnologiaProgram medyczny dla twojej placówki

Program medyczny dla twojej placówki

AUTOR

Kategorie

Obecnie coraz więcej usług możemy realizować w formie zdalnej. Stacjonarne umawianie się na wizyty w placówkach medycznych czy salonach kosmetycznych niemal należy już do przeszłości. Możliwości i udogodnień pojawia się na rynku coraz więcej, jednak czy zastanawiałeś się kiedyś nad ich funkcjonowaniem? Za sprawnym systemem rejestracji w placówkach medycznych i udostępnianiem lekarzom danych o ich pacjentach stoi dobre oprogramowanie. Jeśli poszukujesz sprawdzonego produktu w tej kategorii, wypróbuj program medyczny Proassist.

Funkcje programu medycznego

Dobry program medyczny ma wiele zalet, a korzyści z jego użytkowania odczują zarówno właściciele placówki, jak i lekarze oraz ich pacjenci. Możesz skorzystać z niego na każdym urządzeniu, w zależności od potrzeb. Oprogramowanie umożliwia:

  1. Szybkie wypełnianie dokumentacji dzięki dostępnym w aplikacji szablonom.
  2. Organizację pracy dzięki konfiguracji kalendarza, który uwzględnia pacjentów pozyskanych za pomocą wszystkich źródeł.
  3. Przeprowadzenie telekonsultacji, połączonych z poradą lekarską.
  4. Płatności online.
  5. Udostępnienie danych poszczególnym specjalistom, co znacznie usprawni nie tylko pracę lekarzy, ale także udzielanie pomocy pacjentom.
  6. Wystawienie e-recepty, e-zwolnienia lub e-skierowania.
  7. Dostęp do statystyk, analiz finansowych i badań ankietowych.
  8. Oszczędność czasu. Program medyczny Proassist aktualizuje się automatycznie, a dzięki jego funkcjom nie musisz poświęcać czasu na planowanie pracy i kontrolę kalendarza.
  9. Oszczędność pieniędzy. Zdalne usługi wiążą się ze zmniejszeniem kosztów, co wpłynie pozytywnie na budżet twojej firmy.

Dzięki Proassist możesz skorzystać również ze sprawnej rejestracji pacjentów na wizyty. Tym zadaniem zajmą się specjalnie przydzielone do niego rejestratorki. SMS, który przypomni pacjentowi o wizycie, będzie czystą formalnością. W razie potrzeby możemy także odwołać spotkanie lub zmienić jego termin.

Jak sprawdzić, czy program Proassist jest odpowiedni dla twojej firmy?

Jeśli chcesz, aby twoje oprogramowanie spełniało wyżej wymienione funkcje, już wiesz, że Proassist to dobry wybór. Nie zmienia to jednak faktu, że warto go przetestować, aby mieć pewność, że inwestycja się opłaci. W tym celu za pośrednictwem strony internetowej możesz umówić się na bezpłatną prezentację programu medycznego, którą poprowadzi zespół Proassist. Nawiązując z nim współpracę, skorzystasz również z okresu próbnego. Dlatego sam będziesz mógł ocenić, czy program spełnia twoje oczekiwania. Jest on przeznaczony zarówno dla przychodni, jak i prywatnych gabinetów.

Author

Udostępnij