Strona głównatechnologiaPrzeciek zdjęć bezramkowego smartfonu Nubia Z11

Przeciek zdjęć bezramkowego smartfonu Nubia Z11

AUTOR

Kategorie

Wielu czekało na jakiekolwiek informacje na temat następcy smartfonu Nubia Z9, który według źródeł miał posiadać unikalny wygląd, a co najistotniejsze wokół jego wyświetla miało nie być ramek. Wspomnianym następcą jest podobno Nubia Z11, który ma podobno trafić na rynek jeszcze w tym roku. Teraz możemy zobaczyć jak prezentuje się ów telefon, a więc możemy być bliżej jego prezentacji niż nam się to wydaje.

Najwyraźniej, w przeciwieństwie do swojego poprzednika, którego “plecy” były wykonane ze szkła, Nubia Z11 jest całkowicie metalowym urządzeniem (nie licząc ekranu). Poza tym z tyłu znajdziemy czytnik linii papilarnych, fugi antenowe oraz oczywiście obiektyw aparatu i lampę błyskową umieszczone w tym samym miejscu co u poprzednika.

Z przodu znajduje się wyświetlacz od krawędzi do krawędzi, którego konstrukcja sprawia wrażenie jakby smartfon nie posiadał w ogóle ramek. Pod nim znajdziemy przycisk.

W przecieku mamy również zdjęcie, gdzie widzimy, że Nubia Z11 będzie bardzo eleganckim telefonem. Wynika to m. in. z porównania do iPhone 6S, gdzie widzimy, że będzie on cieńszy od smartfonu Apple.

Źródło: GizmoChina

Author

Udostępnij