Strona głównatechnologiaPrzeglądarka Samsung Internet beta działa na większości urządzeń z Androidem

Przeglądarka Samsung Internet beta działa na większości urządzeń z Androidem

AUTOR

Kategorie

Użytkownicy bardzo często narzekają na oprogramowanie, które dostarcza Samsung dla swoich urządzeń. Jest jednak jedna aplikacja, która cieszy się dobrą renomą i jest to przeglądarka Samsung Internet. Wdrażając nowe funkcje jak np. natywne blokowanie reklam jest ona w stanie konkurować z Google Chrome, która jest najpopularniejsza wśród użytkowników Androida.

Oczywiście jak można się domyślić była ona dostępna wyłącznie dla urządzeń Samsung. Jednak w ubiegłym roku mogli ją też zainstalować posiadacze smartfonów Google Nexus. Teraz można ją pobrać na większość urządzeń z Androidem 5.0 Lollipop lub nowszym wydaniem.

Samsung Internet dla innych telefonów jest jednak dostępny na razie wyłącznie w wersji beta, ale ostatecznie może też dotyczyć to stabilnego wydania. Przejście z wersji beta na stabilną wersję dla urządzeń Nexus zajęło kilka miesięcy.

Samsung Internet v6.2 beta oferuje kilka nowych funkcji. Są to miedzy innymi: wysoki kontrast (dla osób niedowidzących), tryb nocny, uaktalnienie do nowej wersji silnika Chromium, czy też wsparcie WebVR dla Google Cardboard.

Źródło: CNET

Author

Udostępnij