Strona głównatechnologiaprzepisy.pl - jedna z najlepszych aplikacji kulinarnych

przepisy.pl – jedna z najlepszych aplikacji kulinarnych

AUTOR

Kategorie

Jeden z najbardziej znanych serwisów z przepisami pod oczywistą nazwą przepisy.pl również posiada aplikacje mobilne dla swoich fanów na trzy najpopularniejsze platformy, czyli na Android, iOS’a oraz Windows Phone. Aplikacja doczekała się odświeżenia na początku roku 2015. Wszystkie przepisy są dobrane starannie i opisane szczegółowo, aby każdy, nawet nowicjusz mógł przygotować wyszukane danie. Najciekawszą z funkcji aplikacji jest inny przepis na każdy dzień tygodnia, dzięki czemu łatwo zaplanować przygotowanie dań lub czerpać z nich inspirację.

Jeżeli również lubisz tworzyć własne kompozycje dań, możesz każde z nich zapisać w książce kucharskiej. W aplikacji znajduje się ponad dwa tysiące różnych przepisów z wszystkich najpopularniejszych kuchni świata(włoska, hiszpańska, chińska, polska czy francuska). Poza tym oferuje ona nam przydatne narzędzia, które sprawdzą się w kuchni podczas przygotowywania śniadania, obiadu, czy kolacji tj. minutnik, przelicznik miar i wag oraz poradników VIDEO.

Skorzystać możemy również z porad żywieniowca lub szefa kuchni. Słowniczek umożliwi nam zapoznanie się z terminami stosowanymi przez kucharzy całego świata oraz pozwoli przybliżyć nazwy produktów dotąd nieznanych. Jeżeli nie mamy pomysłu na posiłek, wystarczy potrząsnąć telefonem, a wyświetli nam się losowy przepis dostępny w bazie. Ulubione i ciekawe pomysły na dania możemy udostępnić za pomocą sieci społecznościowych.

Author

Udostępnij