Strona głównatechnologiaPrzeprojektowany Snapchat już 4 grudnia. Tylko czy nie jest za późno na...

Przeprojektowany Snapchat już 4 grudnia. Tylko czy nie jest za późno na takie zmiany?

AUTOR

Kategorie

Snap, czyli firma-matka aplikacji Snapchat ogłosiła zysk na poziomie 4.5 miliona dziennych użytkowników w trzecim kwartale, co jest rozczarowaniem wobec oczekiwań. Założyciel i dyrektor generalny, Evan Spiegel zapowiedział, że Snapchat zyska przeprojektowany wygląd dla Androida. Ma to ułatwić użytkowanie aplikacji i można się tego spodziewać już 4 grudnia. Tylko czy nie jest już za późno na tak gruntowne zmiany?

Źródło, które podaje datę dodaje również kilka szczegółów na temat zmian. Aplikacja nadal będzie otwierała się na oknie aparatu, a wszystkie powiadomienia i Stories znajdą się po lewej stronie Snapchata. Po prawej stronie znajdą się filmy stworzone przez partnerów, takich jak BuzzFeed czy CNBC. Przewinięcie w prawo da możliwość oglądana filmów od zweryfikowanych gwiazd. Każdy użytkownik dostanie pasujące do niego informacje, które przygotuje algorytm.

Spiegel powiedział również: “Istnieje duże prawdopodobieństwo, że redesign naszej aplikacji będzie miał destrukcyjny wpływ na naszą działalność w krótkim okresie.” Nietrudno się z tym nie zgodzić, ponieważ wyświetlanie sponsorowanych treści zaraz po otwarciu aplikacji może mocno zniechęcić użytkowników, którzy ostatecznie przeniosą się do Insagram Stories.

Źródło: BusinessInsider

Author

Udostępnij