Strona głównatechnologiaPrzerwany projekt o nazwie LG G7 (Neo) na zdjęciach?

Przerwany projekt o nazwie LG G7 (Neo) na zdjęciach?

AUTOR

Kategorie

Niezawodny Even Blass publikuje zdjęcia odkryte w izraelskim czasopiśmie, które mają przedstawiać LG G7 (Neo), który rzekomo był prezentowany przy okazji MWC 2018. Być może jest to jednostka, której rozwój został zatrzymany. Jak wiemy, LG wstrzymało projekt kolejnego flagowca i rozpoczęło pracę na nowo. Jak wynika bowiem z przecieków, nowy smartfon LG nosi nazwę kodową Judy i numer modelu G710.

Jak widzimy, według poprzedniego projektu, G7 miał mieć wcięcie na ekranie. Zostało ono nawet ukryte przez interfejs, aby aplikacje nie wyglądały dziwnie na tym urządzeniu. Po obu stronach znajdują się zegar oraz wskaźnik baterii. Ciekawe co z powiadomieniami.

LG Neo G7 miał posiadać 6-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 3120 x 1440 i proporcjach 19.5:9. Daje to też gęstość pikseli 572 ppi. We wcięciu znajduje się aparat 8 MP. Z tyłu dwa aparaty 16 MP z przesłoną f/1.6. Skaner linii papilarnych znajduje się pod aparatami.

LG G7 w tym wydaniu jest napędzany przez Snapdragon 845 i konfigurację pamięci 4 GB RAM/64 GB lub 6 GB/128 GB. Pojemnośc baterii to 3 000 mAh.

Źródło: @evleaks, ynetnews

Author

Udostępnij