Strona głównatechnologiaPrzewodnik kibica UEFA EURO 2016

Przewodnik kibica UEFA EURO 2016

AUTOR

Kategorie

UEFA 1 kwietnia uruchomiła aplikację przeznaczoną dla kibiców, którzy będą oblegać Francję podczas czerwcowych Mistrzostw Europy. Dostarczy ona wszelkich informacji o każdej z drużyn uczestniczących w turniej oraz miastach, w których odbywać będą się mecze. Aplikację znajdziemy w Google Play oraz App Store.

Fan Guide app is out now!The official #EURO2016 Fan Guide app is out now!iOS: apple.co/1M5jEpD android: bit.ly/1RBqwIg Opublikowany przez UEFA EURO na 1 kwietnia 2016

UEFA EURO 2016 FAN Guide App to pełna jej nazwa i dostępna jest w trzech językach: angielskim, francuskim oraz niemieckim. Przy jej pomocy poznamy wszystkie najważniejsze zabytki oraz obiekty miasta, w którym się znajdujemy oraz poznamy francuską kulturę.

Aplikacja pozwoli na bezproblemowe dotarcie na stadion przy użyciu najlepszego środka lokomocji. Autorzy pomyśleli również o pomocy przy znalezieniu noclegu. Poza tym znajdziemy szereg informacji o strefach kibiców, stadionach, biletach oraz wszystkich rzeczach, które mogą być przydatne podczas pobytu we Francji.

Po raz trzeci raz z rzędu nasza reprezentacja zagra na tak prestiżowej imprezie, więc aplikacja przyda się być może każdemu z nas.

Author

Udostępnij