Strona głównatechnologiaRendery Huawei P10 z minimalnymi ramkami oraz drugim wyświetlaczem na boku

Rendery Huawei P10 z minimalnymi ramkami oraz drugim wyświetlaczem na boku

AUTOR

Kategorie

Huawei P9 bez wątpienia okazał się udanym modelem dla chińskiego producenta i możemy się spodziewać, że w przyszłym roku doczeka on się następcy. Huawei przede wszystkim postawił na współpracę z firmą Leica i każdy z ważniejszych dla nich modeli w tym roku ma podwójną konfigurację aparaty, certyfikowaną przez niemiecką firmę fotograficzną. Zgodnie z zapowiedziami współpraca będzie również obecna przy kolejnych modelach, a więc możemy domyślać się, że będzie to dotyczyło również Huawei P10. W sieci, a konkretniej na portalu Weibo pojawiły się rednery, które rzekomo przedstawiają P10.

Sugerują one, że Huawei P10 będzie miał ekran z minimalnym ramkami wokół wyświetlacza. Jeden z renderów pokazuje, że może to być dość grube urządzenie (P9 ma tylko 7 mm grubości), ale jest tego pewien powód. Na grafikach widzimy, że P10 będzie wyposażony w dwa aparaty Leica z dwutonową lampą LED. Czynnikiem, który może wyróżniać P10 jest bez wątpienia boczny wyświetlacz, który służyłby do wyświetlania podstawowych danych jak powiadomienia, czas czy naładowanie baterii.

Oczywiście w tym momencie nie należy brać tych rednderów na poważnie. Ostatecznie Huawei P10 może wyglądać zupełnie inaczej, a na jego premierę musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Źródło: GizmoChina

Author

Udostępnij