Strona głównatechnologiaRendery LG G6 pokazują brak modułowej konstrukcji

Rendery LG G6 pokazują brak modułowej konstrukcji

AUTOR

Kategorie

Porcję kolejnych renderów LG G6 dostarcza właśnie jeden z najlepszych ludzi od przecieków, czyli @OnLeaks. Są one podobno stworzone na podstawie fabrycznych obrazów CAD i wydaj się bardzo szczegółowe. Jeśli obrazy są chociaż po części prawdziwe, to LG prawdopodobnie porzuci modułową budowę flagowej jednostki w przyszłym roku, zgodnie z oczekiwaniami.

Według dotychczasowych informacji LG G6 będzie posiadał 5.3-calowy wyświetlacz rozdzielczości 1440 x 2560, który będzie płaski. Pod maską znajdziemy chipset Snapdragon 835, który napędzać będzie większość flagowych smartfonów. Z tyłu znajdziemy dwa aparaty, które pozwolą na uzyskanie lepszych efektów, a wspomagać je będzie dwutonowa lampa błyskowa. Pod aparatami ma się znaleźć skaner linii papilarnych, który będzie również przyciskiem zasilania. W przypadku G6 powinniśmy mieć również USB typu C a także port słuchawkowy 3.5 mm.

Mówi się, że LG będzie chciało wypuścić na rynek swój flagowy smartfon w marcu i uzyskać przewagę na Samsungiem, który wyda swojego Galaxy S8 prawdopodobnie dopiero w kwietniu.

Author

Udostępnij