Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy Note 7 będzie dostępny tylko z zakrzywionym ekranem

Samsung Galaxy Note 7 będzie dostępny tylko z zakrzywionym ekranem

AUTOR

Kategorie

Najnowszy raport z Korei Południowej mówi, że Samsung nie rozważa wprowadzenia płaskiej wersji tegorocznej generacji Galaxy Note. Wcześniej mówiło się, że firma testuje obie wersje (płaska i z zakrzywionym obustronnie ekranem), aby wybrać najlepszą opcję. Teraz Korea Herald donosi, że w sierpniu Samsung zaprezentuje Galaxy Note 7 (lub 6) jedynie w wersji “edge”.

Wcześniejszym phabletem z zakrzywionym ekranem był Galaxy Note edge, który pojawił się obok Galaxy Note 4. Flagowe smartfony jak Galaxy S6 i Galaxy S7 posiadały swoje wersje “edge” oraz te zwyczajne z płaskim ekranem. W Galaxy Note edge dodatkowa powierzchnia nie była rewolucyjne jeśli chodzi o funkcjonalność, ale trzeba przyznać, że wyglądała ekstrawagancko i fajnie jak na tamte czasy.

Ten model nie cieszył się aż taką popularnością i Samsung nie spodziewał się zbyt dużego popytu na Galaxy S6 edge, który ukazał się rok później. Sprzedaż przerosła oczekiwania firmy i Samsung nie wyrabiał się z produkcją. W tej chwili Koreańczycy wydali już 4 takie urządzenia: Note edge, S6 edge, S6 edge+ i oczywiście Galaxy S7 edge.

Źródło: Korea Herald

Author

Udostępnij