Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy Note 7 jednak nie zostanie wydany z Androidem N na...

Samsung Galaxy Note 7 jednak nie zostanie wydany z Androidem N na pokładzie?

AUTOR

Kategorie

Samsung Galaxy Note 7 (firma pominie prawdopodobnie nazwę Note 6) ostatnio bardzo dużo czasu spędza na świeczniku wielu portali. Do jego premiery pozostały już prawdopodobnie niecałe 2 miesiące. Wczoraj pojawiła się grafika, która ma być oficjalnym zwiastunem właśnie zmiany koncepcji nazewnictwa i w sierpniu ujrzymy Galaxy Note 7.

Teraz pojawił się także informacje, że Samsung jest na etapie testowania jednostek Note 7 działających na systemie Android 6.01. Marshmallow. Oznaczałoby to, że nie phablet nie będzie działał na Androidzie N po wyjęciu z pudełka, jak wcześniej przypuszczano.

Na grafice powyżej możemy dostrzec UAstring, czyli nagłówek do rozpoznawania typu programu klienckiego dla stron internetowych. Dotyczy to modelu SM-N930A przeznaczonego dla operatora AT&T ( Note 5 ma numer modelu SM-N920A). Początkowo mogliśmy sądzić, że Galaxy Note 7 (6) będzie pierwszym urządzeniem z Androidem N. Google nawet zasugerowało wydanie ostatecznej wersji nowego systemu po tym jak dużo wcześniej wypuściło Android N preview, kilka miesięcy temu.

Tak czy inaczej, Note 7 będzie oczywiście bestią, a jeśli chodzi o specyfikację to możemy spodziewać się niewydanego jeszcze chipsetu Snapdragon 823, 6 GB RAM oraz zakrzywionego ekranu.

Źródło: SamMobile

Author

Udostępnij