Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy Note 7 oferuje 15 GB dodatkowej przestrzeni w Samsung Cloud

Samsung Galaxy Note 7 oferuje 15 GB dodatkowej przestrzeni w Samsung Cloud

AUTOR

Kategorie

Od kilku dni krążyły plotki, że Samsung chce uruchomić własną usługę chmury, która miałaby się pojawić wraz z prezentacją Galaxy Note 7. Wszystko się potwierdziło i wczoraj przedstawiono również nową usługę o nazwie Samsung Cloud. Nowy flagowy fablet ma niewiele natywnej przestrzeni dyskowej, bo zaledwie 64 GB, ale na szczęście posiada slot na karty pamięci microSD.

Samsung Cloud, które przybywa wraz z Galaxy Note 7 oferuje do do 15 GB wolnego miejsca do przechowywania i odtwarzania danych. Zostanie ona wykorzystana do tworzenia automatycznych kopii zapasowych danych zapisanych w urządzeniu. Na chwilę obecną nie wiadomo gdzie usługa Samsung Cloud będzie dostępna, ponieważ “dostępność i zakres usług mogą różnić się w zależności od każdego regionu”.

15 GB to nie jest może oszałamiająca ilość, ale zawsze może się przydać, tym bardziej, że nic nie kosztuje. Przypomnijmy, że przedsprzedaż Galaxy Note 7 w Europie rozpocznie się 16 sierpnia, a do sprzedaży trafi 2 września. Jeśli tylko pojawią się informacje o dostępności w Polsce będę o tym pisał.

Author

Udostępnij