Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy Note 7 zatwierdzony w Rosji

Samsung Galaxy Note 7 zatwierdzony w Rosji

AUTOR

Kategorie

Samsung Galaxy Note 7 została zatwierdzony w Rosji, niosąc ze sobą numer modelu SM-N930FD. Obsługuje on dwie karty SIM. Nie wiele więcej możemy dowiedzieć się z tego przecieku, ale wygląda na to, że Samsung planuje bardzo szybko prowadzić go na rynek po prezentacji, która odbędzie się 2 sierpnia.

Teoria ta opiera się na fakcie, że ta sama agencja regulacyjna zaświadczyła Samsung Galaxy S7 i Samsung Galaxy S7 edge na dwa i pół tygodnia przed ich uruchomieniem na rynku rosyjskim. Może to właśnie świadczyć, że Samsung chce być przygotowany na sprzedaż nawet kilka dni po premierze.

Ostatnio pojawiła się plotka, że Galaxy Note 7 może posiadać duży 6-calowy ekran. W Stanach Zjednoczonych moglibyśmy zobaczyć wersję z chipsetem Snapdragon 821/823, a w pozostałych regionach z Exynos 8893. Najprawdopodobniej będzie też wyposażony w 6 GB pamięci LPDDR4 RAM, co do pojemności mówi się o 64 GB, 128 GB oraz 256 GB. Galaxy Note 7 ma mieć identyczną kombinacje aparatów jak Galaxy S7/S7 edge – 12 Mpix i 8 Mpix. Bateria będzie miała pojemność 4000 mAh.

Prezentacja odbędzie się 2 sierpnia w Nowym Jorku.

Author

Udostępnij