Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy Note 7 ze skanerem tęczówki?

Samsung Galaxy Note 7 ze skanerem tęczówki?

AUTOR

Kategorie

Do plotek o iPhone 7, które pojawiają się codziennie chyba każdy już się przyzwyczaił. Od kilku tygodni mamy również zwiększoną intensywność doniesień o tegorocznym flagowym phablecie Samsunga. Ostatnią rewelacją jest zmiana nazewnictwa i prawdopodobnie będzie on nosił nazwę Galaxy Note 7, a nie Note 6. Wcześniejsze plotki sugerują, że będzie on miał 5.8-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1440p, chipset Snapdragon 823 z 6 GB pamięci RAM. Według doniesień Samsung zastosuje taki sam 12 MP aparat jak w Galaxy S7/S7 edge. Note 7 ma być również odporny na kurz i wodę zgodnie z IP68.

Wczoraj wyciekły zrzuty ekranu z wersji beta oprogramowania udostępnianego przez Samsung Galaxy Beta Program ujawniając nową opcję w ustawieniach prywatności – skaner tęczówki. Wygląda na to, że potwierdzają się plotki sprzed kilku tygodni, że Samsung będzie chciał wyposażyć tegoroczny phablet w skaner tęczówki.

Spółka być może rozpoczęła testowanie ich na różnych rynkach w celu kalibracji oprogramowania (nie zapomnijmy, że niedawno Samsung wydał tablet ze skanerem tęczówki w Indiach). Technologia skanowania tęczówki jest uważana za najmniej błędną i najszybszą wśród wszystkich innych dostępnych funkcji zabezpieczeń.

Źródło: Priceraja

Author

Udostępnij