Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy Note 8 Emperor Edition może posiadać 256 GB pojemności

Samsung Galaxy Note 8 Emperor Edition może posiadać 256 GB pojemności

AUTOR

Kategorie

Tegoroczny flagowiec Galaxy S8 posiada 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pojemności masowej. Jest jednak też wariant Midnight Black z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej, który wyłącznie można było kupić w Korei Południowej. Samsung dostarczył jedynie 150 000 egzemplarzy, które rozeszły się w mgnieniu oka. Według kilku raportów podobna sytuacja ma spotkać Samsunga Galaxy Note 8, który pojawi zaprezentowany zostanie 23 sierpnia.

Człowiek od przecieków, Roland Quandt mówi, że Note8 Emperor Edition ma posiadać aż 256 GB pamięci masowej. Ten model może być ponownie oferowany wyłącznie na rynku koreańskim. Ilość pamięci operacyjnej ma wynieść 6 GB. Mówi się również o funkcji Force Touch w Galaxy Note 8, a więc ekranie czułym na nacisk. Pozwoli to użytkownikom na odkrycie dodatkowych opcji po naciśnięciu na ikonę lub też inne dodatkowe możliwości. Oczywiście może to nazywać się zupełnie inaczej, ponieważ taką nazwę przyjęło Huawei, a z kolei Apple używa nazwy 3D Touch.

Na temat nadchodzącego fabletu powiedziano już wiele, ale dla przypomnienia będzie on miał 6.3-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2960, czy też chipset Snapdragon 835 SoC lub Exynos 8995.

Źródło: PhoneArena

Author

Udostępnij