Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy Note 8 i Galaxy S8 Enterprise Editions

Samsung Galaxy Note 8 i Galaxy S8 Enterprise Editions

AUTOR

Kategorie

Samsung Galaxy Note 8 to obecnie jeden z najdroższych smartfonów z Androidem i podobnie było z Galaxy S8 i S8+ po ich wydaniu. Pod względem ceny i nie tylko mają one konkurować oczywiście z iPhone’ami. Mimo tego, że wszystkie wspomniane telefony są bardzo drogie, to wiele osób decyduje się na ich zakup, ponieważ mają one posłużyć przez kilka dobrych lat.

Teraz, Samsung kieruje swoje oczy w kierunku klientów biznesowych wydając Galaxy Note 8 i Galaxy S8 Enterprise Edition. Pod względem specyfikacji nie różną one się niczym od normalnych wersji, ale zmiany zachodzą jeśli chodzi o oprogramowanie. Posiadają one trzyletnią licencję na Knox Configure oraz aktualizację Enterprise Firmware. Otrzymają miesięczne poprawki zabezpieczeń przez kolejne trzy lata. Te urządzenia biznesowe mają również trzyletnią, zamiast dwuletniej gwarancję.

Samsung Galaxy Note 8 i Galaxy S8 Enterprise Edition są teraz dostępne w Niemczech w Tech Data Mobile. Mogą wkrótce trafić do innych regionów Europy, ale nie wiadomo, kiedy to nastąpi.

Źródło: GSMArena

Author

Udostępnij