Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy Note 8 może zostać zaprezentowany na targach IFA w Berlinie

Samsung Galaxy Note 8 może zostać zaprezentowany na targach IFA w Berlinie

AUTOR

Kategorie

Przemawiający na konferencji prasowej w Lizbonie, dyrektor wykonawczy IFA, Jens Heithecker, powiedział, że doroczne targi elektroniczne, które odbywają w Berlinie będą idealnym miejscem do prezentacji Samsunga Galaxy Note 8. Wyraźnie zaznacza, że chciałby, aby prezentacja flagowego fabletu firmy Samsung powróciła do stolicy naszych zachodnich sąsiadów. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku, Galaxy Note 7 został zaprezentowany w Nowym Jorku. To samo miało miejsce w przypadku jego poprzednika.

Pierwszy Galaxy Note i jego następcy, aż do Galaxy Note 4 swoją premierę miały tuż przed targami IFA w Berlinie. Heithecker powiedział jednak, że Samsung będzie miał jedne z największych stanowisk podczas tegorocznych targów i będzie również mieć coś specjalnego do zaprezentowania, ale nie wiadomo czy będzie to właśnie kolejne urządzenie z serii Galaxy Note.

Wydaje się, że Galaxy Note 8 będzie bardzo podobny do Galaxy S8+, ale będzie posiadał przedni skaner linii papilarnych, umieszczony pod ekranem oraz będzie miał podwójną konfigurację aparatu.

Źródło: Korea Times, PhoneArena

Author

Udostępnij