Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy Note 8 z 6.3-calowym ekranem Infinity oraz Androidem 7.1.1

Samsung Galaxy Note 8 z 6.3-calowym ekranem Infinity oraz Androidem 7.1.1

AUTOR

Kategorie

Samsung Galaxy Note 8 to koelejny telefon koreańskiego producenta, który stał się obiektem plotek i przecieków. W zeszłym tygodniu pojawiło się również wideo pokazujące jego przedni panel. Bez zaskoczenia, nowy raport z Holandii podaje, że 6.3-calowy ekran Note 8 będzie miał identyczny współczynnik proporcji całego ciała do wyświetlacza co Galaxy S8 i Galaxy S8+. Oznacza to również, że proporcje ekranu będą wynosiły 18.5: 9.

Nieznana jest jeszcze rozdzielczość ekranu, ale przypuszczalnie może to być 1440 x 2960, czyli tak samo jak w Galaxy S8 i S8+. Nie wiadomo jednak, czy czytnik linii papilarnych znajdzie się również z tyłu tego ogromnego urządzenia. Samsung może umieścić go w Galaxy Note 8 bezpośrednio pod ekranem. Firma miała już zastosować to rozwiązanie w przypadku serii Galaxy S8, ale nie dawało to wystarczających rezultatów, więc zrezygnowano z tego w ostatniej chwili.

W przypadku Galaxy Note 8 mówi się także o podwójnym aparacie oraz systemie Android 7.1.1. Nie jest jeszcze znana data jego premiery, ale może to być na przełomie lipca i sierpnia lub na tragach IFA w Berlinie na początku września.

Źródło: GalaxyClub

Author

Udostępnij